Warszawska Złota Rączka

Usługi ogrodnicze

Poszukujesz firmy ogrodniczej do zrobienia porządków na Twojej działce lub zagospodarowania terenu wokół domu? A może masz działkę, na której dawno nie byłeś i trzeba dokonać wycinki drzew lub karczowania? Zatem zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i oględzin na miejscu w umówionym, dogodnym terminie dla obu stron.

Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze, pielęgnacja przydomowych ogrodów, wycinka drzew, prace ziemne, nasadzanie roślin przy domach prywatnych, wielomieszkaniowych, blokach i kamienicach, wspólnotach mieszkaniowych.

Warszawska Złota Rączka

Alpinistyczna wycinka drzew

Współpracujemy ze specjalistami zajmującymi się wycinką drzew z podnośnika koszowego lub z podwieszenia. Jesteśmy w stanie usunąć bardzo wysokie drzewa lub rosnące w ciężko dostępnych miejscach w bezpieczny sposób, tak aby niczego nie uszkodzić. Zdaj się na nasze doświadczenie!

Pamiętaj, że wycinki drzew bez pozwolenia możesz dokonać, jeśli obwód pnia na wysokości 5cm nie przekracza 50cm, sprawdź przepisy prawa zanim podejmiesz taką próbę.

Warszawska Złota Rączka

Oczyszczanie terenu z zarośli

Jeśli na Twojej działce zrobiła się dżungla, bo dawno na niej nic nie robiłeś albo planujesz wystawić ją na sprzedaż, możemy ją dokładnie wyczyścić. Usuniemy wszystkie niepotrzebne drzewa i krzewy, wykarczujemy. Użyjemy specjalnych sprzętów, typu glebogryzarka, zerwiemy humus i pozbędziemy się wszystkich chaszczy i chwastów.

Wszystkie zgromadzone zarośla zostaną wywiezione przez specjalistyczną firmę do usuwania odpadów. W przypadku powstania ubytków, nierówności terenu, dodatkowo możemy nawieźć ziemi i wyrównać teren za pomocą koparki.

Warszawska Złota Rączka

Zagospodarowanie terenów zielonych

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace ziemne, które są potrzebne do posiadania pięknego trawnika oraz ogrodu. Przygotowujemy grunt pod nasadzanie roślin oraz montujemy systemy drenarskie i nawadniające.

Na życzenie klienta układamy skalniaki, wysypujemy kruszywo dekoracyjne lub kore ogrodową, sadzimy małe i duże rośliny, krzewy, kwiaty, drzewa. Dbamy o to, aby wszystko tworzyło spójną całość oraz żadne rośliny wzajemnie nie wykluczały się w tworzonym ekosystemie.

Warszawska Złota Rączka

Pielęgnacja ogrodów

Po założeniu ogrodu lub uporządkowaniu terenu wokół budynków mieszkalnych możemy zająć się jego regularną pielęgnacją.

Kosimy i nawozimy trawę, pozbywamy się chwastów, jesienią grabimy liście, zabezpieczamy rośliny na zimę, zbieramy śmieci, a wiosną przycinamy drzewa oraz wykonujemy wszelkie prace porządkowe.

Warszawska Złota Rączka

Dbamy o szczegóły

Dla uzupełnienia ogrodowego zakątka i zapewnienia komfortowego wypoczynku montujemy także pergole ogrodowe i markizy tarasowe.

Zaś na specjalne zamówienie wykonujemy także profesjonalne zadaszenia tarasów.