Warszawska Złota Rączka

Remonty Warszawa
i okolice

Warszawska Złota Rączka to firma remontowo budowlana działająca na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy pasjonatami udanych remontów domów, mieszkań, biur i niestrudzenie pracujemy nad zaspokojeniem potrzeb naszych klientów. 

W naszym zespole posiadamy doświadczonych wykonawców, którzy dbają o najdrobniejsze szczegóły przy wykonywaniu zleconych prac. 

Warszawska Złota Rączka

Czy chciałbyś coś zmienić w swoim domu lub mieszkaniu?

Stara, niepraktyczna kuchnia odbiera Ci radość z gotowania? Ciasna, nieustawna łazienka z paskudnymi kafelkami spędza Ci sen z powiek, a może brudne ściany lub zniszczona podłoga powoduje niechęć do zapraszania gości?

Jeśli któryś z powyższych problemów występuje u Ciebie - to świetnie trafiłeś, bo możemy pomóc w jego rozwiązaniu! 

Warszawska Złota Rączka

Kompleksowy remont mieszkania

Jest zazwyczaj niemałym wyzwaniem, dlatego warto powierzyć go sprawdzonej firmie remontowej, która ma doświadczenie w wykonywaniu takich prac. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług naszej firmy, zajmiemy się za Ciebie wszystkim, od rozbiórek, malowaniem po montaż mebli.  

Szczegóły prac ustalamy z każdym klientem indywidualnie podczas spotkania, dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania pod dany układ pomieszczeń.  

Doradzamy z wyborem materiałów oraz zajmujemy się ich zakupem

Warszawska Złota Rączka

Zakres usług remontowo wykończeniowych

Bez względu na to czy zajmujemy się remontem całego domu, mieszkania, czy pojedynczych pomieszczeń, zaczynamy od opróżniania mieszkania, usuwamy wszystkie stare elementy do wymiany, organizujemy wywóz odpadów.  

Weryfikujemy stan instalacji elektrycznej i hydraulicznej, w przypadku przeniesienia punktów świetlnych i wodnych wprowadzamy modyfikację lub wymianę. 

Stawiamy ścianki i zabudowy karton gips. Szpachlujemy, gipsujemy ściany. Na przygotowanych odpowiednio podłożach robimy wylewki. Wykwalifikowani fachowcy ułożą gres, terakotę, glazurę, panele podłogowe lub parkiet. Czyścimy ściany, gruntujemy je przed malowaniem i nakładamy wybrane kolory farb do malowania ścian i sufitów.  Ponadto tapetujemy ściany lub układamy elementy dekoracyjne np. cegiełki, lamele. Wszystko w zależności od wyboru inwestora. 

Warszawska Złota Rączka

Montaż drzwi
i oświetlenia

Do tego wszystkiego osadzamy ościeżnice i wymieniamy drzwi wewnętrzne, a także montujemy listwy przypodłogowe wszelkiego rodzaju: pcv, mdf i drewniane, a na zakończenie montujemy oświetlenie sufitowe, lampy wiszące żyrandole kinkiety oraz zakładamy gniazdka i kontakty. 

Warszawska Złota Rączka

Nie trać pieniędzy na “fachowców”

Niejednokrotnie chcemy zaoszczędzić na remoncie i wykonujemy prace samodzielnie, bądź korzystamy z usług niesprawdzonych “fachowców” przez których koszta remontu mogą jedynie drastycznie wzrosnąć.

Nasza firma remontowa posiada wieloletnie doświadczenie w branży i niejednokrotnie ratowaliśmy Klientów z opresji po znikających lub nieumiejętnych „fachowcach” .

Niezmiennie od lat przyświeca nam idea JAKOŚĆ NIE ILOŚĆ oraz satysfakcja naszych klientów jest na pierwszym miejscu.