Warszawska Złota Rączka

Remont łazienki

Na koncie działań naszej firmy remontowej jest już wiele remontów łazienek. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kompletnej przebudowy łazienki, czy tylko wymiany toalety, możemy pomóc! Chętnie spotkamy się na miejscu wykonania prac i przygotujemy indywidualną wycenę w zależności od ustalonego zakresu prac.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli świadomi kosztów remontu jakie ich czekają i tego, że bardzo często, przede wszystkim podczas generalnych remontów starych łazienek, mogą wyjść nieoczekiwane koszta dodatkowe, dlatego nie wszystko da się przewidzieć. 

Warszawska Złota Rączka

Zatem ile kosztuje remont łazienki?

Cena uzależniona jest od ilości prac i wybranych materiałów. Doradzamy naszym klientom podczas wyboru wszystkich materiałów i szukamy najatrakcyjniejszych cen. W tym obszarze budżet jest przeróżny. Wszystko zależy od sposobu i jakości wykończenia łazienki.

Pomagamy znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania, nie odbiegające znacząco od pomysłu klienta, ale mniej kosztowne. Zajmujemy się także zakupem niezbędnych rzeczy do wykonania prac remontowych, dzięki czemu nasi inwestorzy nie muszą tracić czasu w kolejkach. 

Warszawska Złota Rączka

Rozpoczęcie prac remontowych

Jako wykonawcy kompleksowych remontów zajmujemy się usunięciem wszystkich starych sprzętów i zbędnych rzeczy, skuciem kafelków łazienkowych, wywozem odpadów.

Zawsze zabezpieczamy pozostałe pomieszczenia, meble, aby niczego nie uszkodzić.  

Warszawska Złota Rączka

Ocena instalacji

Po dokonaniu oceny stanu technicznego podłoża, hydrauliki i elektryki podejmujemy decyzje o dalszych pracach. 

Jeżeli instalacje hydrauliczne lub elektryczne wymagają wymiany lub modyfikacji, zajmujemy się tym kompletnie. Źle wykonane prace na tym etapie potrafią się mścić w późniejszym czasie, dlatego na tym nie można oszczędzać i dokładamy wszelkich starań, aby wszystko zostało zrobione zgodnie ze sztuką budowlaną

Warszawska Złota Rączka

Układanie płytek

W kolejnych działaniach wykonujemy hydroizolację oraz układamy płytki. Nasz niezawodny glazurnik układa wszystkie formaty płytek ceramicznych, rektyfikowanych, gres, mozaiki, kafelki co tylko klient sobie zażyczy.  Następnie fugujemy płytki

Warszawska Złota Rączka

Montaż armatury łazienkowej

Dokonujemy instalacji zestawu podtynkowego wraz z ubikacją. Po zakończeniu prac glazurniczych, zajmujemy się montażem wanny, kabiny prysznicowej,  

do tego montaż umywalki, bidetów oraz składanie i montowanie mebli łazienkowych

Choć w ostatnim czasie na popularności zyskały także prysznice bez brodzika, z odpływem liniowym oraz typu walk-in.  

Warszawska Złota Rączka

Wykończenie łazienki

W międzyczasie malujemy sufit i ściany, jeśli nie na wszystkich położyliśmy płytki. A zwieńczeniem jest oświetlenie łazienki, wieszamy lampy, kinkiety, ledy, przyczepiamy półeczki, wieszaki i pozostałe dodatki dekoracyjne. 

Każdy remont łazienki wykonujemy ze starannością i troską o szczegóły, tak aby wykonane przez nas prace służyły naszym klientom przez lata.