Warszawska Złota Rączka

Składanie i montaż mebli

Usługa, która stała się uzupełnieniem kompleksowych remontów i wykańczania wnętrz. Od lat mamy doświadczenie w montażu oraz składaniu różnego rodzaju mebli min.:

  • repair check Łóżka
  • repair check Komody
  • repair check Meblościanki
  • repair check Szafki nocne i RTV
  • repair check Szafy tradycyjne i z drzwiami przesuwnymi
  • repair check Stoły i krzesła
  • repair check Meble biurowe
  • repair check Meble kuchenne
Warszawska Złota Rączka

Montaż mebli Warszawa
i okolice

Jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie montaże na terenie Warszawy i okolic. Ile kosztuje składanie mebli? Cena usługi zależna jest od wielkości mebli oraz ilości do złożenia.

Dokonujemy wyceny indywidualnej, zupełnie za darmo. Na swoim koncie posiadamy realizację wszystkich znanych dostawców mebli. Możesz zamówić meble kuchenne Ikea, Leroy Merlin, Castorama, Black Red White, OBI, Agata Meble, Bodzio, Jysk, a my zajmiemy się ich profesjonalnym montażem.

Poza zamontowaniem wszystkich szafek, docinamy blaty oraz montujemy wszystkie sprzęty AGD, zlewy oraz krany.

Warszawska Złota Rączka

Czym się różni składanie od montażu?

Składanie mebli to czynność niewymagająca specjalistycznych sprzętów do mocowania ich do ścian lub wieszania. Przy montażu jest już więcej pracy i zazwyczaj potrzeba do tego minimum dwóch osób. Montujemy szafki na listwach montażowych, poziomujemy, regulujemy wszystkie fronty, tak aby było idealnie.

Do wykonywania zleceń montażu posiadamy niezbędne narzędzia i sprzęt stolarski, wysokiej jakości, umożliwiające jak najsprawniej zrealizować powierzone zadanie i nie uszkadzając w żaden sposób składanych elementów i montując z precyzją co do milimetra.

Używamy solidnych, sprawdzonych kołków i wkrętów, ponieważ jakość załączonych śrub w zestawie, czasem nie nadaje się do spełnienia swoich funkcji.

Warszawska Złota Rączka

Składanie mebli biurowych, magazynowych czy sklepowych

Poza meblami domowymi dokonujemy składania mebli także w biurach, magazynach i w sklepach. Jesteśmy elastyczni, więc usługę montażu możemy zrealizować, także w godzinach popołudniowych, o dogodnej porze dla klienta.

Nasza ekipa montażowa wyróżnia się profesjonalizmem i dbałością o szczegóły. Zlecone zadania wykonujemy sprawnie i terminowo. Zaufało nam już wielu klientów, zatem zapraszamy do kontaktu, jeśli również chcesz się cieszyć pięknie zamontowanymi, wymarzonymi meblami.