Warszawska Złota Rączka

Mycie elewacji i kostki brukowej

Sprzątamy i remontujemy budynki w środku regularnie, a czy pamiętamy o zadbaniu również o elewację zewnętrzną?

Zazwyczaj nie robimy z nią nic. Przez lata jest narażona na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, kurz, smog, powstają na ścianach domów lub kamienic naloty, nagary i wykwity. Jeżeli borykasz się z takim problemem w swoim domu, możemy temu zaradzić.

Warszawska Złota Rączka

Usługa dopasowana do potrzeb

Po dokonaniu oceny stanu elewacji, omawiamy szczegóły prac i dobieramy najlepszy sposób czyszczenia. Wszystko jest zależne od tego z jakim rodzajem elewacji mamy do czynienia. Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy jesteśmy w stanie wyczyścić tynki akrylowe, silikatowe, silikonowe lub mineralne.

Używamy myjek ciśnieniowych z różnymi końcówkami lub szczotkami. Przy wykonywaniu czyszczenia elewacji zachowujemy pełną ostrożność, dobieramy odpowiednie ciśnienie oraz strumień wody. Często, jeśli zabrudzenia tego wymagają stosujemy specjalną chemię do mycia fasad lub aktywną pianę.

Warszawska Złota Rączka

Mycie z podnośnika koszowego

Wysokie fasady, wieżyczki, wielopiętrowe budynki trudne do umycia? Nie dla nas! Świadczymy również mycie alpinistyczne z podwieszenia lub podnośnika koszowego.

Takie prace warto zlecić specjalistom, nie ryzykuj wykonywania takiego zadania samemu, do tego potrzebne są specjalne uprawnienia. Dzięki tej technice dokonujemy również malowania elewacji i mycia dachów.

Warszawska Złota Rączka

Nagary, glony, wykwity
na ścianach

Nagary, czyli wieloletnie zabrudzenia, które pojawiają się na elewacji z cegły, wykwity zazwyczaj na elewacjach klinkierowych i glony na elewacji czy ogrodzeniu z piaskowca usuwamy za pomocą mycia chemicznego lub gorącej wody.

Po pozbyciu się wszystkich zabrudzeń zalecamy impregnację elewacji, aby zabezpieczyć ją przed zniszczeniem i dłużej móc cieszyć się z czystości.

Warszawska Złota Rączka

Mycie kostki brukowej

Czy Twoja kostka wokół budynku jest brudna, szara, pojawiły się na niej plamy oleju lub opon, wyrasta mech ze szczelin lub pojawiły się przebarwienia? To znak, że potrzebuje dokładnego czyszczenia. Z naszym doświadczeniem i sprzętem przywrócimy jej dawny blask!

Zajmiemy się wytruciem chwastów, tak aby nie odrastały, później przejdziemy do czyszczenia zasadniczego usuwając mchy, porosty i trawy ze spoin. W kolejnym kroku użyjemy specjalistycznych środków do usunięcia wymagających zabrudzeń i umyjemy całą powierzchnię jeszcze raz. Piasek, który wytrącił się podczas czyszczenia kostki brukowej z fug uzupełnimy. Wymieniamy zużyte elementy, równamy zapadniętą miejscami kostkę.

A na sam koniec gorąco przez nas zalecany, a przez klientów efekt końcowy wzbudzający zachwyt - etap impregnacji typu mokra kostka.

Dzięki impregnacji kostki zyskujesz większą mrozoodporność, zabezpieczenie przed blaknięciem oraz osadzaniem się zabrudzeń.

Możemy także umyć dla Ciebie wszelkiego rodzaju tarasy, chodniki, podjazdy i ogrodzenia.